NK 3 tallen

Afgelopen weekend zijn de Nk 3 tallen gespeeld te Geldrop. Wij hebben met 1 heren team meegedaan. Het team bestaande uit Henk Goris, Rick Beijenen en Andre van Vliet lieten zien dat ze echt niet van plan waren om Geldrop kampioen te laten worden. De eerste dag hadden ze perfect weer om te spelen dit zag je dan ook aan de scores. De tweede dag was beduidend minder een aantal keren werd er van de baan gegaan door regen en of onweer. Na de eerste dag stond ons team niet ver van de nummer 1 er waren dus nog kansen. Helaas was dag 2 minder goed en eindigde ze op de 2e plek achter Geldrop. Al met al een geslaagd weekend weer voor onze club. Wij feliciteren dan ook de 3 heren met de 2e plek

About Remon

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.