Onderlinge competitie

Tussenstand 2024 (23 Mei)

Pl.NaamRondesHslGemHslEnen1-Gem
1Wendy Los-van Luijpen1235529,58978,08
2Johan den Dunnen824330,38607,50
3Michaela Gerritsen1237731,42776,42
Alban Gerritsen1237731,42786,50
5Gerard Los1341932,23856,54
6Peter van Luijpen29648,0063,00
Rondes = aantal gespeelde rondes, Hls = totaal aantal holeslagen, GemHsl = gemiddeld aantal holeslagen per ronde, Enen = totaal aantal enen, 1-Gem = gemiddeld aantal enen per ronde.

Onze onderlinge competitie

De onderlinge competitie, de zomercompetitie, wordt dit jaar gespeeld van 3 april t/m 30 oktober op woensdagavond (aanvang 19 uur) en zaterdagochtend (aanvang 10 uur). Bij aanvang wordt er geloot wie van de aanwezige spelers tegen welke tegenstander speelt. Meestal spelen we er 2 of 3 ronden.

Voor de competitie mag je zoveel ronden spelen als je wilt, maar alleen degenen die 25 ronden of meer hebben gespeeld worden opgenomen in de eindstand. Er kan zowel op de lange als de korte baan worden gespeeld. Degene die aan het eind van de competitie het laagste gemiddelde heeft, is de winnaar, de clubkampioen van RMC de Hole Ridders, lange of korte baan.

Naast de kampioen is er ook een énen-koning, degene in de eindstand die gemiddeld de meeste enen heeft geslagen. Tot slot is er een beloning, twee gratis consumpties, voor iedereen die op de lange baan alle banen minimaal één keer in een één heeft geslagen.

Eindstand voorgaande jaren